Witaj

Witaj.
Już niedługo ruszają nasze szkolenia, a ja w związku z tym poczułem ogromną dawkę motywacji na wszystkich płaszczyznach swojego życia. Pomyślałem zatem, że stworzę bloga związanego z rozwojem osobistym, jednakże ukierunkowanego na coś, czym od lat się pasjonuję i co bardzo silnie wpłynęło na moją osobę oraz sposób postrzegania i kształtowania przeze mnie rzeczywistości. Bloga ukierunkowanego na coś, czym żyję.

Przez lata zastanawiałem się jak być szczęśliwym. I jak być prawdziwym. I jak być mężczyzną. Przez lata szukałem odpowiedzi. Szukałem ich zarówno w przemyśleniach innych, w otchłani swoich własnych refleksji, w setkach rozmów, na szkoleniach, w książkach, filmach, w tysiącach interakcji społecznych, w medytacji. Znalazłem ich znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej mógłbym się spodziewać.

Ten blog jest o najwyższych standardach rozwoju. Nie można tego lepiej ująć. Jest o tym jak stać się osobą, która zna swoją wartość i nie musi już nigdy nikomu nic udowadniać. Traktuje o byciu prawdziwie, bezwarunkowo szczęśliwym i wolnym emocjonalnie. Tłumaczy jak odnaleźć się w programowaniu społecznym i jak wykorzystać jego zasady na własną korzyść. Wyjaśnia jak kształcić bazowe wręcz umiejętności inteligencji socjalnej i emocjonalnej. Porusza ponadto ogrom innych równie pasjonujących i wciągających zagadnień.

Usiądź wygodnie i poczuj jak wszelkie napięcie odpływa z Twojego ciała i umysłu. Czas rozpocząć podróż. Podróż przez zachwycające swoim bogactwem krainy wolności, szczęścia i rozwoju. Czy jesteś gotowy by już teraz zmienić swoje życie na lepsze? Na zawsze.

Zapraszam.

Rafał Cupiał
Grupa Szkoleniowa Altersense

 
Design by ThemeShift | Bloggerized by Lasantha - Free Blogger Templates | Best Web Hosting